מצעים לילדים זה כדאי

מצעים לילדים
בחירת מצעים מתאימים לילדים היא משימה שכרוכה במספר רב של שיקולים וגורמים. השאלה הראשונה היא כמובן מהו גיל הילד. האם מדובר בתינוק שדורש תשומת לב מיוחדת ומצעים יעודיים או בילד בגיל בית הספר היסודי או התיכון שכבר שולט בעצמו ומתפתח באופן עצמאי. כמו כן אין מדובר בגילאים האלה במצעים זוגיים. חשוב שבחירת מצעים לילדים תיעשה בתיאום איתם ויש לתת משקל חשוב לבחירותיהם והעדפותיהם ולהתחשב כמובן בתקציב שלנו. הפרמטר הראשון שצריך להביא בחשבון הוא כמובן גודל המיטה אשר משתנה עם הזמן בהתאם לגיל הילד ולגובהו. מצעים חדשים ישמחו את הילד אם יהיו לטעמו או לטעמה ועלולים לגרום לעוגמת נפש במקרה אחר ויש לקחת זאת בחשבון.
כיצד נבחר מצעים לילדים
כאמור, חשוב שבחירת המצעים תהיה בשיתוף הילד. עלינו להבהיר לו שאסור להתחשב רק בצורה החיצונית ויש לחוש את מגע המצעים בזמן הקנייה. התנסות ממקור ראשון תגרום לילד לחוש ביטחון עצמי ותשפר ללא ספק את הרגשתו. המצעים צריכים להתאים לצבעי חדר הילדים ולהשתלב היטב בדירה. לעתים יש התנגשות בין העדפת הילדים לטעםשלנו ולכן יש למצוא דרכים להגיע לפשרה בה שני הצדדים יהיו מרוצים.  ילדים אוהבים את הדמויות הפופולריות אבל יש לקחת בחשבון שטעם משתנה עם הזמן והילד עלול להפסיק להעריץ את הדמות בהדפס של המצעים לאחר זמן קצר ולדרוש מצעים אחרים. לשם כך יש להביא בחשבון רכישת מצעים מעוצבים בסגנון אישי במקום מצעים ממותגים. כך ניתן להבטיח שהטעם החולף לא יפגע בהנאת הילד מהמצעים.
בחירת סוג הבד
כאשר אנו בוחרים מצעים לילדים כדאי לקחת בחשבון את סוג הבד וצבעו. ילדים רגישים בדרך כלל לגירודים ולכן יש חשיבות מרובה למניעת בד שאינו מתאים ויוביל לתחושות לא נעימות. לכן מומלץ לחוש את הבד לפני רכישת המצעים. כמו כן צריך לברר אין לילד אלרגיה למרכיבים מסוימים במצעים ולקבל החלטות בהתאם.  בדים בעלי כושר ספיגה נמוך לזיעה עלולים להיות בעייתיים במיוחד בחודשי הקיץ הישראלי החם.

השארת תגובה