השתלת שיניים בראשון לציון

השתלת שיניים בראשון לציון

מרפאת שיניים בראשון לציון    העתיד כבר כאן בהשתלות שיניים :

השיניים משפיעות על המראה שלנו ואם ישנם כמה שיניים חסרות זה מאוד באופן ניכר על הנראות החיצונית שלנו כמו כן, זה גם משפיע על היכולת דיבור שלנו מעבר לזה, זה גם משפיע על היכולת אכילה – הקושי ללעוס, בין אם אנו רוצים או לא, רובנו מאבדים את השיניים וכמובן שהיינו רוצים שיניים חדשות שנראות טבעי, טוב ושנוחות לנו כמו הקודמות במהלך 20 שנות המחקר על שתלי השיניים הם ניהיו יותר טובים ויעילים מפני כך הפופולריות שלו בקרב הקהל הרחב גדלה.

מהו שתל שן
קודם כל השתלות השיניים הן דבר פופולרי מאוד הן תחליף חדשני יחסית לשיניים שלנו.

השתלת השן היא פרוצדורה קשה ביותר וכך גם המחיר שלה, ניתוח זה מחליף את המקום של השן החסרה בשתל שנראה טבעי, לעומת השיטות המיושנות יותר להחלפת השיניים החסרות, גם מבחינת זמן וגם מבחינת יעילות השתל הוא טוב יותר והשתל בהרבה מן המקרים הוא הדרך האחרונה והיחידה לשיקום הפה.

מתי האופציה היחידה היא השתלת השן?

המוצא האחרון בהרבה מקרים הוא שתל השן לדוגמא כאשר יש שחיקה מוצאת ושבירה של השן, שנולדים עם מום, כשיש עששת חריפה, כאשר יש ריקבון בשן וכדומה.

בין אם חוייבו לעקור ובין אם השיניים נשרו לבד, אנשים אשר חלק משינייהם חסרות מרגישים חוסר ביטחון ונוחות כשהם מדברים ומחייכים, בעיה גדולה לא פחות בגלל המחסור בשיניים הרגלי האכילה שלנו משתנים ודבר זה יכול להביא לתת תזונה, החוסר בשיניים יתר על כן גורם לבעיות ותופעות למינהם המזיקות לבריאותיות וגם לבריאות השן בגלל ש הלחץ המופעל בזמן האכילה על השיניים הנוספות.

מה עושים לאחר שהשתל כבר מותקן

תהליך החדרת השתל פולשני ביותר כי השתל מורכב ע"י קדיחה בתוך העצם והאזור הינו מקום מאוד רגיש, בשביל שהשתלים יקלטו נותנים למטופל אנטיביוטיקה גם 24 שעות לפני הניתוח וגם בארבעת הימים שאחריו.

כאשר הניתוח יסיים כנראה שיהיו שטפי דם במקום המושתל וכן גם נפיחות, במידה ויש דימום דברו עם הרופא במידיית!, 24 שעות לאחר השתלת השיניים יש לשטוף את הפה במי מלח – לא יותר ולא פחות, במקרה של סיבוכים כלשהם יש לפנות לרופא המטפל, כמו כן, כמובן שיש לצרוך את האנטיביוטיקה לפי הוראטת הרופא האחראי, אין לאכול מזון כלשהו במקום בו הושתלה השן, אלא אם הרופא אמר אחרת, דבר אחרון יש להפסיק את התרופות באופן מידי במקרה של פריחה ולדבר עם הרופא המטפל.

 

המסקנות של הכתבה:השתלות השיניים הן דבר פופולרי מאוד בקרב הקהל הרחב והיות שהניתוח מתיש וארוך הוא גם יקר יחסית כמו שכבר אמרנו קודם, תהליך החדרת השתל פולשני ביותר בשל החדירה של השתל לעצם הרגישה מעבר לזה צריך מאוד להקפיד על ההוראות של הטיפול לאחר הניתוח בגלל זה שימרו על השתל ועל השיניים.

השארת תגובה